Wyczekiwany czas! Rekolekcje SNE, to czas tak bardzo wyczekiwany przeze mnie. Odbyły się one w Medyce w dniach 13-15 września 2013 r. podczas trwania parafialnego Jerycha. 24 h/dobę Jezus wystawiony w Najświętszym Sakramencie – czyż to nie cudowne?

Weekendowe spotkania członków Szkoły Nowej Ewangelizacji miały charakter zarówno: formacyjny (konferencje, praca w grupach, dzielenie Słowem Bożym) jak i nie obyło się bez zajęć rekreacyjno-zabawowych (prowadzonych oczywiście przez naszą niezastąpioną Anię Sowę). W sobotę, całą wspólnotą, prowadziliśmy uwielbienie, natomiast w niedzielę o 6:30 został odśpiewany Akatyst – pieśń wysławiająca Bogurodzicę. Na koniec całego Jerycha i naszych rekolekcji mogliśmy posłuchać „nie-koncertu” zespołu Apostolos. Do dziś chodzi mi po głowie fragment piosenki: I prowadzisz nas do domu, gdzie mieszkanie przed wiekami przygotował dla nas Ojciec, Duchu, przyjdź.

Czas spędzony w Medyce, to na pewno czas niezmarnowany. To czas niezwykłych przeżyć, a przede wszystkim moment rozpoczęcia roku formacyjnego, na który serdecznie zapraszam! Warto! 🙂

Jadzia