Dzięki kursowi „Nowe Życie” mogłam poznać siebie i prawdę o Bogu. Doceniłam działalność Ducha Św. W moim życiu. Będę starała się poprzez Jego działalność ewangelizować ludzi z mojego środowiska, choć wcześniej było to dla mnie bardzo trudne.
G.L

Na kursie Nowe Życie prowadzonym przez SNE poczułam bliskość Boga. Poczułam jego miłość, troskę i opiekę. Bardzo „uderzające” były konferencje i dynamiki. W pamięci zostało mi zdanie, że sami się nie zbawimy, potrzebujemy do tego pomocy Boga.
SM

Bardzo mocno na tym kursie doświadczyłam jak wielka jest Miłość Boża. Wielkim doświadczeniem była dla mnie modlitwa wspólnotowa.
Gosia

Już w pierwszy dzień poczułam jak potężna jest Boża miłość, zrozumiałam, że Bóg chce ofiarować mi siebie, wystarczy tylko abym się otworzyła i zaufała. Poczułam jak bardzo potrzebowałam spowiedzi, zapragnęłam jak nigdy dotąd oczyścić się z grzechów i w pełni korzystać z Bożych darów.
K.S.

Czuję że coś zaczęło w mnie drgać. Czuję że nadchodzą zmiany w moim życiu nie wiem tylko jakie.
N.P.

Spojrzałam, dzięki temu kursowi na pewne sprawy inaczej. Doceniłam siebie i postanowiłam częściej wcielać Boga w swoje życie. Wierzyć w Jego stałą i wierną miłość.
P.F

Uważam, że kurs Nowe Życie to wspaniałe doświadczenie zarówno dla ludzi szukających Boga i samego siebie, jak i dla osób żyjących swoją wiarą na co dzień. Warto przypominać o najważniejszych prawdach znanych w prawdzie od tysięcy lat, ale często przez nas zapominanych.
KW.

Na nowo uświadomiłam sobie czym jest Miłość Boża i odczułam ją. Kurs ukazał mi to co chcę robić w przyszłości.
Wiola

Kurs był niezwykły. Pozwolił mi całkowicie otworzyć się na Ducha Świętego. Zrozumiałam także , że pomimo grzechów wciąż mamy szansę by się nawrócić, wystarczy tylko wierzyć i ufać Bogu.
Z.C.

Kurs Nowe Życie pozwolił mi dostrzec że nad swoją wiarę, relacją między Bogiem, a nami musimy nieustannie pracować. Przede wszystkim należy otworzyć się na łaski Ducha Św.
A.N.

Miałam Boga w swoim sercu, ale kurs Nowe Życie dopełnił mnie w tym, że jestem dzieckiem Boga i On naprawdę przelał swoją Krew za mnie. Chwała Panu.
Dominika Mazurek

Na SNE było naprawdę super. Różnorodne wykłady, przykłady z Pisma odczytywane publicznie, to wszystko mocno wpływało na odbiór. Polecam wszystkim.
Patryk O.

Dzięki kursowi zrozumiałam, że każdy błądzi. Ja ostatnio bardzo. Zmieniłam swoje nastawienie oraz otworzyłam się na Ducha Św. Jestem teraz szczęśliwa.
Karolina

Kurs „Nowe Życie” dał mi siły do niesienia Chrystusa, tam gdzie Go nie ma. Zrozumiałam, że pomimo moich złych wyborów, On nadal jest przy mnie i mnie wspiera. Kocha mnie miłością niepojętą i oddaje Mu koronę do królestwa mojego życia.
Ania

Mocne postanowienie poprawy i powrotu do Jezusa.
Tomasz

Uświadomiłam sobie, że Bóg nie przestaje mnie kochać i e AK postawię Go na pierwszym miejscu to wszystko będzie na swoim.
B.Z

W czasie tych kilku dni zrozumiałam jak wielka jest Boża Miłość. Poczułam ogromne oddziaływanie wspólnoty i zrozumiałam, że Bóg sam przemawia do nas przez innych ludzi i również przez nich objawia nam swoją miłość. Ten kurs pokazał mi wagę modlitwy i słuchania Słowa.
M.R

Miałem problem z odkryciem miłości Chrystusa. Chodziłem do Kościoła dużo razy, ale nie odczuwałem miłości Bożej i coraz bardziej odłączałem się od Boga. Gdy przyjechałem na ten Kurs od samego początku Bóg przemawiał przez Słowo. Odważyłem się przystąpić do spowiedzi, i teraz wiem że Boża miłość jest wielka.
Mateusz

Treści kursu SNE bardzo do mnie trafiły, ponieważ odnosiły się do moich problemów, które przeżywałem. Wykłady prowadzone przez animatorów były niezwykłe, skierowane do każdego z osobna, co ułatwiło przyswajanie treści. Dziękuje Bogu, że mogłem w nich uczestniczyć i z chęcią przeżyje to jeszcze raz.
K.N.

Na kursie Nowe Życie doświadczyłam Chrystusa, Jego miłość do mnie, zrozumiałam, że sama nigdy nie dam rady iść, że tylko z Bogiem mogę być szczęśliwa. Na pewno ten kurs mnie odmienił i chcę iść przez świat z nauką Jezusa i przekazywać ją dalej. I za to Chwała Panu!
Klaudia

Podczas SNE w niezwykły sposób doświadczyłam Ducha Świętego. Choć na początku nie byłam przekonana do tej formy to ostatecznie spodobała mi się. Szczególnie konferencje bardzo do mnie trafiły.
A.

Listopadowy kurs „Nowe Życie” otworzył moje serce na dary Ducha Świętego, oraz rozszerzył je na Bożą miłość. Wiem, że oddając swoje życie Chrystusowi, dokonujemy najpiękniejszej wymiany – zyskujemy życie Chrystusowe.
K.M.

Najlepszą rzeczą na kursie Nowe Życie, była sobotnia adoracja a także nauki którzy prowadzili głoszący. Było to dla mnie coś nowego i niesamowitego.
A.K.

Kurs Nowe Życie sprawił, że dostrzegłam wiele szczegółów w rzeczach oczywistych. Był to dla mnie czas bardzo działającej modlitwy i wspólnoty. Poznałam miłość Boga i mogłam mu się powierzyć.
Marta